1. Kurs CCNAv7

Szkolenie jest odświeżoną wersją znanego CCNA Routing and Switching, wprowadzającego w zagadnienia sieci komputerowych. Jest to 190-godzinny kurs administracji i konfiguracji urządzeń sieciowych Cisco realizowany w ramach programu Cisco Networking Academy. Kurs będzie dzielił się na
dwie części: pierwsze cztery zajęcia odbędą się stacjonarnie w laboratorium, pozostałe realizowane będą zdalnie. Zajęcia odbywać będą się we wtorki i czwartki w godzinach 18.00-21.30.

2. Kurs CCNA Cybersecurity Operations

Kurs adresowany jest do osób zainteresowanych zagrożeniami w sieciach, metodami ich wykrywania, monitoringu, analizą logów itd., a także działaniem SOC (Security Operations Center). Zajęcia będą odbywać się w poniedziałki i środy, w godz. 18.00 - 21.30. Szkolenie będzie mieć formę hybrydową - będzie można w nim uczestniczyć w formie stacjonarnej (w sali zajęciowej) oraz zdalnie na żywo (pracując na maszynach wirtualnych lub połączeniu przez VPN do laboratorium). Planujemy 14 spotkań.

Planowany termin rozpoczęcia zajęć obu kursów to około 15 kwietnia, dokładna data podana zostanie po zebraniu grupy.
Więcej informacji: https://cnap.ki.agh.edu.pl/

• 2 tygodnie, 4 dni temu