Z ogromnym żalem żegnamy studenta II roku informatyki Jakuba Mrozowskiego. Jego przedwczesne odejście jest dla nas wszystkich ciosem i wielką stratą.

Jakub był nie tylko ambitnym studentem, ale przede wszystkim wspaniałym człowiekiem, który potrafił łączyć swoją pasję do technologii z życzliwością i chęcią pomocy. Jego koledzy i koleżanki z roku wspominają go jako osobę, która zawsze była gotowa wspierać i inspirować innych:

„Kuba był jedną z najbardziej pogodnych osób, jakie mieliśmy przyjemność poznać na uczelni. Mądry, pomocny i sympatyczny – te cechy, rzadko spotykane w dzisiejszych czasach, idealnie go opisywały. Nie było zagadnienia, którego by nie wytłumaczył i problemu, w którym nie chciałby pomóc. Wciąż pamiętamy nasze wspólne zajęcia, rozmowy i partie brydża, które każdy, kto grał z Kubą, uznałby za niezapomniane i pełne emocji. Niekwestionowana była jego życzliwość, którą darzył nas przez wspólnie spędzone lata studiów. Ciężko pogodzić się z faktem, że już więcej nie porozmawiamy, nie zagramy ani nie wyjedziemy razem w góry.

Zostałeś nam zabrany z życia, ale z naszych serc i pamięci nigdy nie znikniesz.”

W imieniu całego Wydziału Informatyki AGH pragniemy wyrazić najgłębsze wyrazy współczucia dla rodziny i przyjaciół Jakuba. Pamięć o nim na zawsze pozostanie w naszych sercach.

 

  • 1 miesiąc, 1 tydzień temu