Rozwijaj pasje z IT

Koło Naukowe BIT

Koło Naukowe BIT działa przy Instytucie Informatyki na Wydziale Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie. Głównym celem działalności koła jest umożliwienie studentom rozwijania swoich zainteresowań poprzez pracę w sekcjach tematycznych, które są integralną częścią koła. Członkowie koła wierzą w ideę wspólnej nauki i cenią doświadczenie, które wynoszą ze wspólnych spotkań, warsztatów, wykładów i prowadzonych projektów.

knbit.edu.pl

AGHacks

AGHacks to hackathon, czyli wydarzenie organizowane przez studentów a kierowane do programistów, designerów, muzyków, grafików i wszystkich pasjonatów technologii, podczas którego uczestnicy pracując w małych drużynach realizują swoje innowacyjne pomysły. AGHacks to pionierski projekt w Polsce i jest inspirowany hackathonami, takimi jak Mhacks (University of Michigan), HackMIT (Massachusetts Institute of Technology) czy PennApps (University of Pennsylvania), które każdego roku przyciągają setki studentów i uwagę wiodących firm informatycznych.

facebook.com/AGHacks/

Studencki Festiwal Informatyczny

Studencki Festiwal Informatyczny jest międzynarodową konferencją organizowaną od 2005 r. przez studentów, dla studentów. Co roku, w Krakowie, jednoczy ona pochodzących z całej Polski informatyków, a także wszystkich pasjonatów tej dziedziny, niezależnie od ich profesji. Konferencja każdorazowo gości wybitne i znane w środowisku IT osobistości. Uczestnicy mają możliwość wysłuchać prowadzonych przez nich prelekcji, czy wziąć udział w warsztatach kształtujących praktyczne umiejętności.

sfi.org.pl/