Formy współpracy

 

Jak możesz z nami współpracować?

DLA SZKÓŁ

Jeżeli jesteś przedstawicielem szkoły - zapraszamy na Dni Otwarte AGH oraz Noce Naukowców, organizowane co roku w Małopolsce (LINK).

Niestety, mimo najszczerszych chęci, ze względu na ilość obowiązków realizowanych przez naszych pracowników nie jesteśmy w stanie zapewnić oprowadzania grup poza tego typu wydarzeniami.

Szukasz lekcji podstaw cyberbezpieczeństwa, higieny cyfrowej i walki z dezinformacją dla swojej szkoły lub klasy? Skontaktuj się z nami! Napisz na adres pturek@agh.edu.pl i dowiedz się, co przygotowaliśmy w ramach projektu Cyfrowy Świat!

DLA  INŻYNIERÓW

Jesteś inżynierem lub studentem pragnącym zdobyć doświadczenie w pracy deweloperskiej?  Zapraszamy do rekrutacji i pracy przy realizacji naszych projektów rozwojowych, na warunkach komercyjnych.

DLA BIZNESU

Reprezentujesz dział HR lub jesteś przedstawicielem biznesu zainteresowanym rekrutacją – skontaktuj się z naszym Kołem Naukowym BIT kontakt@knbit.edu.pl, którego członkowie chętnie organizują prelekcje przedstawicieli firm, kursy rozszerzające umiejętności itd.

Szukasz partnera do współpracy np. przy realizacji projektów, prowadzeniu wspólnych prac inżynierskich, magisterskich, doktorskich - napisz do nas! Nasz zespół doświadczony w realizacji projektów B+R może pomóc Ci wnieść istotny wkład w rozwój polskiej nauki i kształtowanie przyszłości!

Chcesz rozwijać kompetencje swoich pracowników? Poszukujesz kursów, szkoleń lub studiów podyplomowych z różnych dziedzin Informatyki, Data Science lub Cyberbezpieczeństwa? Wybierz prowadzone przez praktyków z wieloletnim doświadczeniem, pracowników AGH – jednej z wiodących uczelni technicznych w Polsce! Poznaj naszą ofertę: https://podyplomowe.informatyka.agh.edu.pl/

DLA NAUKOWCÓW I DYDAKTYKÓW 

Jesteś naukowcem zainteresowanym tematami związanymi z ICT? Zapraszamy do współpracy w ramach realizacji projektów (naszych lub Twoich), i rekrutacji na stanowisko badawczo-dydaktyczne!

Jeśli jesteś dydaktykiem z doświadczeniem w obszarze Informatyki czy Cyberbezpieczeństwa, zapraszamy do współpracy w ramach realizacji przedsięwzięć dydaktycznych i rekrutacji na stanowiska dydaktyczne.

DLA INSTYTUCJI KULTURY I EDUKACJI

Chcesz zrealizować projekt wykorzystujący nowe technologie np. w szeroko pojętej działalności artystycznej? Zorganizować inicjatywę edukacyjną, wydarzenie naukowe lub innowacyjne lub zaprosić naszych naukowców do wzięcia udziału w Twoim projekcie? Napisz do nas i umów się na spotkanie!

DLA MEDIÓW

Szukasz eksperta w dziedzinie technologii informatycznych i komunikacyjnych, sztucznej inteligencji, Data Science, Big Data, technologii kwantowych, cyberbezpieczeństwa, informatyki śledczej lub pokrewnej? Chcesz zaprosić do udziału w swoim programie kogoś, kto potrafi w przystępny sposób opowiedzieć o nowych technologiach i odkryciach naukowych w ICT? Skontaktuj się z działem promocjipromocja@informatyka.agh.edu.pl

DLA  KAŻDEGO

Jesteś osobą z pomysłem, chęcią, wizją wychodzącą poza wyżej podane ramy - po prostu napisz do nas, zobaczymy ciekawego możemy wspólnie zrobić :)

Napisz do nas!

  informatyka@agh.edu.pl