Wraz z Kołem Naukowym Zero Day zapraszamy na spotkanie z Michałem Sajdakiem, specjalistą bezpieczeństwa IT, założycielem portalu Sekurak.pl.

Podczas wykładu „Hackowanie IoT na żywo” Michał Sajdak zaprezentuje:

- hackowanie na żywo przykładowych urządzeń sieciowych - od drukarki, przez routery domowe aż po kamery CCTV,

- elementy rekonesansu infrastruktury IT,

- całość uzupełniona będzie przeglądem aktualnych podatności w panelach webowych urządzeń sieciowych.

Nie zabraknie również wskazania możliwych strategii ochrony przed atakami.

Michał Sajdak od przeszło 12 lat specjalizuje się w ofensywnym obszarze bezpieczeństwa IT, wykonał setki audytów bezpieczeństwa IT, przeszkolił dziesiątki tysięcy osób. Posiadacz certyfikatów: CISSP (Certified Information Systems Security Professional), CEH (Certified Ethical Hacker) oraz CTT+ (Certified Technical Trainer). Uznany prelegent na konferencjach branżowych: Mega Sekurak Hacking Party, PWNing, WTH, Confidence, Secure, SEMAFOR, Securitybsides, PLNOG, Infoshare, OWASP Day, oraz wielu innych. Pomysłodawca, redaktor główny oraz współautor bestsellerowych książek: "Bezpieczeństwo aplikacji WWW" oraz "Wprowadzenie do bezpieczeństwa IT". Założyciel i redaktor portalu sekurak.pl.

Wykład odbędzie się 18 marca o godz. 18:00, Wydział Informatyki AGH, ul. Kawiory 21, sala 1.38.

Wstęp wolny.

Liczba miejsc ograniczona, obowiązują wcześniejsze zapisy!

Rejestracja: https://forms.gle/rgz7gfkfniaG8RDE8

Serdecznie zapraszamy!