Inauguracja roku akademickiego 2023/2024

Serdecznie zapraszamy na uroczystą inaugurację roku akademickiego Wydziału Informatyki, która odbędzie w dniu 5. października 2023 r. o godz. 12.00 w sali audytoryjnej Centrum Dydaktyki AGH (Pawilon U-2) przy ul. Reymonta 7.

Władze Wydziału Informatyki:

Dziekan Wydziału: prof. dr hab. inż. Marek Kisiel-Dorohinicki,

Prodziekan ds. Nauki: prof. dr hab. inż. Krzysztof Boryczko,

Prodziekan ds. Współpracy: prof. dr hab. inż. Aleksander Byrski,

Prodziekan ds. Kształcenia: dr inż. Marek Gajęcki,

Dyrektor Administracyjny: mgr Kinga Grzesik-Staroń.

W związku z uroczystością obowiązują w tym dniu godziny wolne od zajęć dla studentów I roku.

Uroczysta inauguracja 105. roku akademickiego w AGH odbędzie się 4 października 2023 r. Wstęp na uroczystość odbywającą się w auli AGH mają wyłącznie osoby, które otrzymały zaproszenia i potwierdziły uczestnictwo.

Jeśli pogoda dopisze, główną aleją kampusu przejdzie uroczysty orszak, w którym przemaszerują władze rektorskie, członkowie Senatu, pracownicy i studenci. Orszak uformuje się ok. godz. 10.30 w okolicy bud. B-4 i stamtąd wyruszy w stronę gmachu głównego. Zachęcamy społeczność naszej uczelni, aby pomaszerować wspólnie, manifestując w ten sposób naszą radość i dumę.

W związku z uroczystością w dniu 4 października br., JM Rektor AGH prof. dr hab. inż. Jerzy Lis ustanowił godziny rektorskie (cały dzień).

Więcej informacji: https://s.agh.edu.pl/jLW9H

• 7 miesięcy temu