Ruszyły zapisy na kolejną edycję szkolenia "Programowanie w języku C++ ".

Języki C i C++ od wielu lat są jednymi z najczęściej stosowanych zarówno w przemyśle IT, jak i w instytucjach naukowo-badawczych. Szczególną rolę spełniają od dawna m.in. w telekomunikacji, przemyśle motoryzacyjnym i w produkcji gier, a ostatnio również w systemach "Internetu rzeczy" (IoT). Dlatego zapotrzebowanie na programistów znających C++ jest ciągle ogromne.

Kurs jest wprowadzeniem do programowania w C++. Obejmuje elementy programowania proceduralnego, obiektowego, generycznego i funkcyjnego istotne z punktu widzenia współczesnych zastosowań języka. Jego nauka odbywa się w kontekście zagadnień kluczowych dla każdego programisty, a dotyczących m.in. architektury komputera, zarządzania pamięcią, projektowania i analizy algorytmów oraz struktur danych, a także wzorców projektowych i testowania oprogramowania.

Osoby bez kierunkowego wykształcenia zarówno już związane z branżą IT, jak również poszukujące takiej pracy to adresaci szkolenia. Kurs umożliwi uczestnikom uzupełnienie i uporządkowanie posiadanej wiedzy z zakresu nie tylko języka C++, ale także podstaw programowania ułatwiających dalszą naukę (także innych języków).

Szczegółowe informacje na stronie: https://szkolenia.informatyka.agh.edu.pl/szkolenia/programowanie-w-jezyku-c/

  • 2 miesiące, 1 tydzień temu