Z okazji XL Konkursu Prac Magisterskich organizowanego przez Polskie Towarzystwo Informatyczne, zasłużone dla Konkursu uczelnie i promotorzy zostali wyróżnieni dyplomami.

Oficjalne wręczenie dyplomów miało miejsce 29 lutego, podczas debaty „Cyfrowa ewolucja: przeszłość, teraźniejszość i przyszłość edukacji informatyczne” organizowanej przez PTI Oddział Małopolski.

Przez 40 lat historii konkursu nadesłano aż 158 prac z Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, z których 41 zostało nagrodzonych.

Dyplomy Polskiego Towarzystwa Informatyki zostały przyznane promotorom, którzy byli opiekunami co najmniej 5 nagrodzonych prac.

Z Wydziału Informatyki wyróżnienie otrzymali:

• dr. hab. inż. Krzysztof Zieliński - promotor 11 prac, z których 8 zostało nagrodzonych,
  • inż. Marian Bubak - promotor 16 prac, z których 6 zostało nagrodzonych,
  • dr inż. Katarzyna Rycerz - promotor 10 prac, z których 5 zostało nagrodzonych.

Serdecznie gratulujemy!

• 2 miesiące temu