Weź udział w AGH Cyber Kampus i zdobądź gigabajty wiedzy o karierze w sektorze cyberbezpieczeństwa!

AGH Cyber Kampus odbędzie się 4 grudnia na Wydziale Informatyki AGH. W ramach tego całodziennego wydarzenia będziecie mogli uczestniczyć w serii spotkań i prezentacji dotyczących szeroko pojętego obszaru cyberbezpieczeństwa.

 

Wydarzenie skierowane jest do osób na każdym etapie edukacji. Zapraszamy uczniów szkół średnich, studentów oraz absolwentów. Agenda została podzielona na trzy bloki tak, aby wydarzenie rozpoczęło się się od omówienia najbardziej podstawowych zagadnień, takich jak rozpoczęcie kariery w cyberbezpieczeństwie, wymaganych umiejętności (zarówno twardych, jak i miękkich) oraz przedstawienia możliwości rozwoju w sektorze wojskowym, prywatnym oraz publicznym. W kolejnych segmentach znajdziecie zagadnienia bardziej techniczne, pokazujące praktyczną perspektywę pracy w tym obszarze. Są to tematy związane z cyberbezpieczeństwem OT, cyber ubezpieczeniami, AI, pentestingiem, czy compliance oraz perspektywą pracy u vendora rozwiązań cyber.

Uczestnictwo w wydarzeniu to doskonała okazja do bezpośrednich spotkań z ekspertami i profesjonalistami z dziedziny cyberbezpieczeństwa. Uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań, dzielenia się doświadczeniem i nawiązywania kontaktów z przedstawicielami firm z branży. 


Organizatorzy wydarzenia:
Polski Klaster Cyberbezpieczeństwa #CyberMadeInPoland, Wydział Informatyki oraz Centrum Cyberbezpieczeństwa AGH, Fundacja Try IT, a także Koło Naukowe Zero Day. 

  • 7 miesięcy, 4 tygodnie temu