Dzięki grantowi Akademia Górniczo-Hutnicza będzie mogła zrealizować projekt Girls Go IT, współtworzony przez Wydział Informatyki oraz Fundację Try IT. W ramach tej inicjatywy dziewczęta i kobiety będą mogły za darmo nauczyć się podstawowych umiejętności, które pomogą im w rozwoju kariery w branży IT.


Fundacja Motorola Solutions, która w ciągu ostatnich 10 lat przekazała 100 milionów dolarów organizacjom charytatywnym, wspiera trzy główne obszary zainteresowania: programowania, edukacji technologicznej i inżynierskiej oraz programów łączących oba te obszary. Fundacja od dawna angażuje się we wspieranie programów, które przynoszą korzyści niedostatecznie reprezentowanym grupom oraz stara się współpracować z organizacjami, które odpowiadają jej wartościom: odpowiedzialności, innowacyjności, wpływowi, różnorodność i integracji.

„Motorola Solutions Foundation jest zaszczycona, że może wspierać takie organizacje jak Akademia Górniczo-Hutnicza, które wywierają pozytywny wpływ na społeczność” — powiedziała Karem Perez, dyrektor wykonawcza Motorola Solutions Foundation.


Aby uzyskać dodatkowe informacje na temat programu grantowego Motorola Solutions Foundation, odwiedź: motorolasolutions.com/foundation-grant-partner


O Fundacji Motorola Solutions

Jako charytatywne i filantropijne ramię Motorola Solutions, Motorola Solutions Foundation współpracuje z organizacjami na całym świecie, aby tworzyć bezpieczniejsze miasta i sprawiedliwe, dobrze prosperujące społeczności. Koncentrujemy się na oddawaniu poprzez dotacje strategiczne, wolontariat pracowniczy i inne inicjatywy inwestycyjne społeczności. Nasz program dotacji strategicznych wspiera organizacje, które oferują programowanie w pierwszej kolejności oraz edukację w zakresie technologii i inżynierii, a także są zgodne z naszymi wartościami odpowiedzialności, innowacji, wpływu, różnorodności i integracji. Fundacja to jeden z wielu sposobów, w jaki firma realizuje swój cel, jakim jest pomaganie ludziom w osiąganiu jak najlepszych wyników w ważnych chwilach. Więcej informacji o Fundacji na stronie: www.motorolasolutions.com/foundation"

  • 7 miesięcy, 2 tygodnie temu