Z dumą informujemy, że trójka studentów kierunku Cyberbezpieczeństwo Tadeusz Wachowski, Mateusz Tyl i Julia Zduńczyk zdobyła trzy pierwsze miejsca w trakcie turnieju hakerskiego CYBERSEC CTF by HackingDept zorganizowanego podczas tegorocznego CYBERSEC Forum / EXPO.   Turniej polegał na rozwiązaniu w jak najkrótszym czasie 15 zadań z zakresu cyberbezpieczeństwa  przygotowanych przez firmę HackingDept oraz partnerów konkursu.  W turnieju wystartowało wielu studentów naszego kierunku, część rywalizowała na miejscu wydarzenia a cześć podjęła wyzwanie zdalnie korzystając z sal i infrastruktury Instytutu Informatyki AGH.

Wydarzenie CYBERSEC Forum / EXPO organizowane rokrocznie przez Instytut Kościuszki poświęcone jest wyzwaniom cyfrowego świata. W tym roku odbywało się ono w dniach 17-18 maja w Katowicach.

Gratulujemy zwycięzcom !

• 1 rok, 10 miesięcy temu