1. Kurs CCNAv7

Szkolenie to jest odświeżoną wersją znanego CCNA Routing and Switching, wprowadzającego w zagadnienia sieci komputerowych. Jest to 190-godzinny kurs administracji i konfiguracji urządzeń sieciowych Cisco realizowany w ramach programu Cisco Networking Academy. Zajęcia odbywać się będą stacjonarnie we wtorki i czwartki w godzinach 18.00-21.30.

2. Kurs CCNA Cybersecurity Operations

Kurs adresowany jest do osób zainteresowanych zagrożeniami w sieciach, metodami ich wykrywania, monitoringu, analizą logów itd., a także działaniem SOC (Security Operations Center). Zajęcia będą odbywać się stacjonarnie we wtorki i czwartki, w godz. 18.00 - 21.30.

3. Kurs CCNP CORE (Implementing and Operating Cisco Enterprise Network Core Technologies)

Szkolenie przeznaczone jest dla osób z doświadczeniem w administracji sieciami komputerowymi i ma na celu przedstawienie bardziej zaawansowanych rozwiązań oraz wprowadzenie do projektowania infrastruktury sieciowej. Zajęcia będą odbywać się stacjonarnie w weekendy, w soboty albo w niedziele w godzinach 17:00-20:30. Planujemy 16 spotkań.

Planowany termin rozpoczęcia zajęć wszystkich kursów to około 21 kwietnia, dokładna data podana zostanie po zebraniu uczestników.

Zapraszamy do zgłaszania się na naszej stronie: https://cnap.agh.edu.pl/zapisy/

Więcej informacji można uzyskać tutaj: https://cnap.agh.edu.pl/

  • 2 lata, 3 miesiące temu