Oferta współpracy w projekcie ARTIQ–Centrum Doskonałości AI dla przyszłych doktorantów AGH

Zapraszamy do konkursu otwartego na współpracę na podstawie umów cywilnoprawnych w ramach realizacji projektu badawczego ARTIQ–Centrum Doskonałości AI „Integracja wnioskowania, uczenia się, optymalizacji i interpretacji w celu przyspieszonej komercjalizacji inteligentnych systemów oprogramowania nowej generacji”.

Jesteś kandydatem do Szkoły Doktorskiej Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie? Szukasz wyjątkowej okazji, aby rozwijać swoją karierę w dziedzinie sztucznej inteligencji? Połącz swoją rekrutację z aplikowaniem do Centrum Doskonałość AI AGH!

Oferta Centrum obejmuje aż 14 tematów badawczych z zakresu sztucznej inteligencji w obszarach takich jak przemysł, medycyna, ekonomia i fizyka. Wybierz swój obszar zainteresowań i pracuj u boku najlepszych specjalistów z tej dziedziny!

Bądź częścią zespołu, który tworzy nowe rozwiązania. Zgłoś swoją aplikację i weź udział w budowaniu Centrum Doskonałości Sztucznej Inteligencji AGH!

Nabór do projektu połączony jest bezpośrednio z rekrutacją do Szkoły Doktorskiej AGH.

Dowiedz się więcej:

• 10 miesięcy, 1 tydzień temu