Okręgowa Komisja Wyborcza nr 17

Wydziału Informatyki

W dniach 12-13 marca odbędą się wybory do Okręgowego Kolegium Elektorów. Lokal komisji wyborczej znajduje się w sali 1.36 w budynku D-17. Urna będzie dostępna w godzinach 10:00-15:00.

Głosowanie odbywać się będzie w trzech grupach: profesorów i profesorów Uczelni (16 miejsc), pozostałych nauczycieli akademickich (7 miejsc), pracowników niebędących nauczycielami akademickimi (2 miejsca). Każdy z pracowników głosuje wyłącznie na kandydatów ze swojej grupy.

Głosowanie odbywać się będzie do urny, każdy z Państwa otrzyma odpowiednią kartę do głosowania z nazwiskami wszystkich kandydatów w danym głosowaniu. Na karcie należy pozostawić nieskreślone nazwiska wybranych przez siebie kandydatów, w liczbie nie większej niż liczba miejsc do obsadzenia, która będzie podana na każdej karcie. Prosimy o zabranie dokumentu tożsamości.

Bardzo Państwa prosimy o priorytetowe potraktowanie wyborów i wzięcie udziału w głosowaniach.

• 1 miesiąc, 3 tygodnie temu