Szanowni Państwo,

Zgodnie z harmonogramem wyborów w dniach 12 – 15 marca przyjmowane będą zgłoszenia kandydatów do
Uczelnianego Kolegium Elektorów oraz kandydatów do Senatu z grupy pracowników niebędących nauczycielami akademickimi.
(Zgłoszenia kandydatów do Senatu spośród nauczycieli akademickich będą przyjmowane w maju).

Według obowiązującej ordynacji wyboru członków Uczelnianego Kolegium Elektorów oraz Senatu dokonywać będą Okręgowe Kolegia Elektorów,
natomiast kandydatów wyłania się spośród wszystkich pracowników Wydziału w odpowiednich grupach pracowników.

Zgłaszanie kandydatur do Uczelnianego Kolegium Elektorów odbywa się osobno w grupach:
profesorów i profesorów Uczelni (3 miejsca),
pozostałych nauczycieli akademickich (2 miejsca),
pracowników niebędących nauczycielami akademickimi (5 miejsc).

Kandydatów zgłaszamy na stosownym formularzu dostępnym w załączniku oraz na stronie Wydziału zakładce DOKUMENTY.
Zgłoszenie poparte musi być przez 5 osób uprawnionych do głosowania z danej grupy, oraz zawierać zgodę kandydata.

Zgłaszanie kandydatur do Senatu odbywa się obecnie wyłącznie w grupie pracowników niebędących nauczycielami akademickimi
(2 miejsca).

Kandydatów zgłaszamy na stosownym formularzu dostępnym poniżej:

Karta zgłoszenia kandydata do senatu AGH - pdf

Karta zgłoszenia kandydata do uczelnianego kolegium elektorów - pdf

Zgłoszenie poparte musi być przez 5 osób uprawnionych do głosowania z grupy pracowników niebędących nauczycielami akademickimi, oraz zawierać zgodę kandydata.

Zgłoszenia kandydatów prosimy składać w Biurze Administracyjnym Wydziału (u Pani Wiktorii Maternowskiej),
bud. D-17, pok. 1.22, w godz. 8.00 – 14.30, w dniach 12-15 marca 2024 roku.

Marek Gajęcki

• 1 miesiąc, 3 tygodnie temu