18-20 kwietnia 2024 r. na Politechnice Warszawskiej odbędzie się Polska Konferencja Sztucznej Inteligencji (PP-RAI). Jest to jedno z największych w Polsce wydarzeń naukowo-biznesowych poświęconych Sztucznej Inteligencji.

Zapraszamy do udziału kadrę akademicką, doktorantów, ambitnych studentów oraz przedstawicieli biznesu realizujących badania/prace rozwojowe w obszarze Sztucznej Inteligencji.

Przedstawicieli środowiska naukowego zachęcamy do zgłaszania streszczeń (2-stronicowy abstrakt) bądź pełnych prac (4-6 stron). Przedstawicieli biznesu zachęcamy do zgłaszania jednostronicowych streszczeń projektów biznesowych.

Termin nadsyłania wszystkich rodzajów prac upływa 11 lutego 2024 r.

Nadesłane prace będą podlegały recenzji. Wszystkie zaakceptowane prace zostaną w trakcie konferencji zaprezentowane przez autorów w ramach sesji plakatowych, a wybrane prace zostaną dodatkowo zaprezentowane w formie wystąpień ustnych. Dodatkowo, autorzy najlepszych spośród zgłoszonych prac będą mieli szansę na złożenie ich rozszerzonych wersji do numerów specjalnych dedykowanych PP-RAI'2024, w czasopismach o międzynarodowym uznaniu.

Szczegółowe informacje dotyczące konferencji oraz trybu zgłaszania prac znajdziecie Państwo na stronie wydarzenia: pp-rai.pl

  • 5 miesięcy, 4 tygodnie temu