Wiecie, że przygotowaliśmy dla Was aż 3 kierunki studiów podyplomowych związanych z systemami ERP? Każdy z nich posiada zupełnie inną ścieżkę, która pozwoli Wam uzyskać kompetencje dostosowane do oczekiwań współczesnych pracodawców z sektora IT.

Tylko jak wybrać prawidłową ścieżkę? Która z nich pozwoli na dalszy, skuteczny rozwój zawodowy i sprawi, że staniesz się jeszcze bardziej atrakcyjny na rynku pracy? Odpowiedzą na to nasi trenerzy i wykładowcy studiów podyplomowych w trakcie bezpłatnego webinaru!

Zapraszamy Was 4 i 5 czerwca na spotkanie otwarte w formie zdalnej, gdzie sprawdzicie, która ścieżka systemów ERP jest właśnie dla Was! Dokładny opis studiów i link do spotkania znajdziecie tutaj:

- Systemy ERP - ścieżka Analiza biznesowa w systemach ERP oraz BI (Business Intelligence & Information Management): https://podyplomowe.informatyka.agh.edu.pl/oferta/sap-erp-bi/

- Systemy ERP - ścieżka Inżynieria oprogramowania dla SAP (HANA) ERP i programowanie w języku ABAP: https://podyplomowe.informatyka.agh.edu.pl/oferta/sap-erp-abap/

- Systemy ERP - ścieżka SAP S/4HANA: https://podyplomowe.informatyka.agh.edu.pl/oferta/sap-erp-hana/

 

Sprawdźcie pełną ofertę studiów podyplomowych na Wydziale Informatyki AGH: https://podyplomowe.informatyka.agh.edu.pl/

 

  • 4 tygodnie, 1 dzień temu