Skończyłeś(-aś) lub kończysz studia na Informatyce lub kierunkach pokrewnych? Jesteś zainteresowany(a) pogłębianiem zainteresowań i pracą nad doktoratem? Mamy dla Ciebie ciekawe propozycje:

jeśli chciał(a)byś zapisać się do Szkoły Doktorskiej AGH, w Katedrze Informatyki można realizować projekty NCN Preludium BIS w ramach których, jako słuchacz Szkoły Doktorskiej otrzymuje się wyraźnie wyższe stypendium oraz można zrealizować 3-miesięczny staż w ośrodkach zagranicznych. Aktualne tematy: symulacja ruchu miejskiego oraz obliczenia metaheuriystyczne.

jeśli nie masz czasu aby uczestniczyć w zajęciach Szkoły Doktorskiej, w Katedrze Informatyki istnieje możliwość pracy nad doktoratem w formie eksternistycznej.

W obu przypadkach istnieje możliwość dodatkowej aktywności badawczo-rozwojowej w projektach, dzięki czemu można uzyskać finansowanie podobne jak na rynku komercyjnym.

Dokumenty:
List motywacyjny zawierający:
- nazwę projektu do którego Kandydat(tka) aplikuje,
- opis kompetencji Kandydata(tki) w kontekście tegoż projektu PRELUDIUM BIS,
(Tu można się zapoznac ze streszczeniami wszystkich projektów https://www.ncn.gov.pl/konkursy/wyniki/2020-05-18-opus18-preludium18-sonata15-preludium-bis1),
- oświadczenie, że Kandydat(ka) nie posiada stopnia naukowego doktora,
- oświadczenie, że Kandydat(ka) nie jest uczestnikiem szkoły doktorskiej,

CV zawierające w szczególności opis posiadanych umiejętności technologicznych, projektowych itd, dotychczasowej aktywności w projektach naukowych, projektach B+R, współtworzonych publikacji, działalności dydaktycznej i organizacyjnej.

Kopię dyplomu poświadczającego nadanie tytułu zawodowego magistra.

Dokumenty należy składać do środy 12 sierpnia godzina 15:00 w sekretariacie Katedry lub mailowo na adres Dominika Sebzda <sebzda@agh.edu.pl>

• 3 lata, 9 miesięcy temu