Nasi studenci kierunku Cyberbezpieczeństwo Julia Zduńczyk i Tadeusz Wachowski uczestniczyli w konferencji BountyConEdu (https://bountyconedu2022.splashthat.com/) organizowanej przez Metę.

Konferencja trwała 3 dni (29.04-1.05) i odbywała się w Hiszpanii w Madrycie w Audytorium Marriott. Była skierowana do studentów oraz do studentek z całej Europy - spośród 500 aplikacji wybrano 180 uczestników i uczestniczek, którzy zostali zaproszeni na konferencję.

W ciągu trzech dni mieliśmy okazję uczestniczyć w prezentacjach i wykładach dotyczących bezpieczeństwa aplikacji webowych, mobilnych i natywnych w kontekście atakowania ich i szukania w nich podatności.

Głównym punktem konferencji było samodzielne szukanie błędów i podatności w produktach Mety, takich jak np. Facebook czy Instagram oraz zgłaszanie ich w ramach programu Bug Bounty. Podczas konferencji mieliśmy też okazję nawiązać międzynarodowe znajomości ze studentami i studentkami zainteresowanymi tematem Cyberbezpieczeństwa z całej Europy."

  • 2 lata, 2 miesiące temu